Podstawowe zestawy do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są z chęcią wybierane na równi przez takie osoby, które nurkują amatorsko, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to produkty oparte na autorskich technologiach, dlatego są użyteczne i dobrze się prezentują. Projekt każdej maski jaką jest zestaw maska fajka jest precyzyjnie obmyślony. W efekcie można poczuć się wygodnie podczas nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują maksymalne pole widzenia oraz pozwalają swobodnie oddychać przez nos. Bez wątpienia nie będzie się czuło dyskomfortu i zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dodane do każdej maski sprawią, że woda nie przedostanie się do środka. Można więc maksymalnie cieszyć się nurkowaniem i komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwoli na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, żeby każdy miał okazję dopasować coś pod swoje upodobania i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski dla osób z wadą wzroku, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą dopasować odpowiednią maskę, dopasowując ją dla klienta pod kątem cech i właściwości. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie a także lekkość – to tylko wybrane z walorów zaprezentowanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami.

Wyróżniają je nowoczesne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody. Niewywołujący alergii silikon nie wywołuje podrażnień skóry. Jest tworzywem miękkim, wobec czego bezproblemowo dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność oraz to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych barwach.

You may also like...