Terminal pozwalający maksymalnie sprawdzać to, co wykonywane jest z paliwem

System XTRACK zapewnia wszechstronne gospodarowanie paliwem. Umożliwiona jest dzięki niemu kompleksowa kontrola obiegu paliwa razem z rozliczaniem jego zużycia. Duże zalety, przekładające się bezpośrednio na łatwe użycie to: rozbudowana budowa, zachowanie elastyczności a także wzorcowa integracja z innymi systemami XTRACK.

Z tego powodu taka kompleksowa platforma informatyczna będzie nadawała się idealnie do dopasowania do wymagań danej floty. Moduły można wdrażać etapami, analogicznie z tym, jak będzie rozwijało się przedsiębiorstwo. Ustalenia w tym zakresie dla każdej firmy są spersonalizowane, a więc nikt nie powinien mieć problemu z dostosowaniem odpowiedniego rozwiązania.

Produkty, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Produkt terminal XTrack jest dokładnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma kłopotu z tym, by wytypować to, co może spełnić jego oczekiwania. Monitoring paliwa w firmie będzie wzorowy i o ile przedsiębiorcy zauważają, że dotychczas nie mieli właściwych narzędzi w tym zakresie, to aktualnie mogą decydować się na tak opłacalne rozwiązania.

Zbiorniki z kontrolowaniem dostępu pozwalają na identyfikowanie tankującego oraz kontrolowanie poziomu paliwa. Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest także w sporo pozostałych opcji. Specjalnie zaprojektowane kamery do zbiorników a także narzędzia jakimi są Titan Access dają pewność, że paliwo znalazło się stricte tam, gdzie powinno.

Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, wyposażony w sondę z wglądem do Internetu sprawdza się tak samo dobrze. Przedsiębiorca może na bieżąco sprawdzać, co wydarzyło się w każdym ze zbiorników, robiąc użytek z Kingspan Sensor System. Dzięki nowoczesnej technice GPRS jaka wzięta pod uwagę została w binmonitorze można również bez problemu sprawdzić aktualny stan zapełnienia pojemnika.

You may also like...