Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe firmy oraz do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex dobierane są tak samo przez początkujących, jak i przez zawodowców. Firma projektuje i dystrybuuje 3 wiodące serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort gry oraz siła uderzeń. Seria VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkiego i ma perfekcyjną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i inny katalog produktów taki jak profesjonalne rakiety do tenisa można kupować w sklepie rodzimego dystrybutora w niewygórowanej kwocie.

Jeśli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i planuje kupić taki sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę takiej marki kupuje po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie wiedzieć, na co się zdecydować. Cechy rakiety mogą też omówić z klientem pracownicy sklepu. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Scharakteryzowane są użyte w nich technologie a także można przeczytać, jacy znani sportowcy posługują się nimi na co dzień.

Yonex to firma rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego producenta mogą być pewni, że podwyższą własne umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety napinane są z pełną mocą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i z tego względu konsumenci mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i podzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, albo profesjonalnie. Każdorazowo wyszuka gadżety dopasowane do zdolności i stylu gry.

You may also like...